Samovražda Willie Dille alebo prečo budú mať Kotlebovci stále viac hlasov...

29.08.2018 19:33

Dňa 16. 1. 1969 sa na Václavskom námestí v Prahe upálil vysokoškolský študent Jan Palach. Ako hovorí jeho oficiálna stránka: "Svým šokujícím činem chtěl vyburcovat domácí veřejnost z rezignace, do které se začala propadat necelých pět měsíců po srpnové okupaci Československa." (zdroj) K jeho činu sa vtedy vyjadrili nielen celonárodné printové a televízne média, ale aj všetci vedúci politici, ako napr. Alexander Dupček či prezident Ludvík Svoboda. „Za vašich rodičov, za všetok ľud našej krajiny, za seba i v mene ľudskosti vás žiadam – zastavte tieto strašné činy,“ prosil prezident občanov, keď sa počet podobných samovrážd zvyšoval.(zdroj)

Dňa 8. 8. 2018, o necelých 50 rokov neskôr, spáchala podobnú samovraždu holanská politička Willie Dille. Je to vážna vec sama o sebe. Ale to, čo túto tragédiu robí ešte závažnejšou je práve video na rozlúčku, ktoré zverejnila na svojom youtube video kanáli. 

"Chcem len, aby svet poznal pravdu. 15. marca 2017 (viac ako rok pred samovraždou pozn. red.), som bola unesená, znásilnená a zneužívaná skupinou moslimov, pretože chceli, aby som mlčala v mestskej rade v Haagu."

Keď skončili, hovorili:

" Rešpektuješ Mohameda? Rešpektuješ Allaha? rešpektuješ Arnouda? "A potom som vedela, kto je za tým: Arnoud van Doorn, ktorý je tiež v mestskej rade, a ktorého som kedysi ako zamestnanca vyhodila, ktorý ma intenzívne nenávidí, strašne zlý človek. "

Vo videu sa ďalej predstavuje, kto je dnes pán Arnaud van Dorn: "Volám sa Arnaud van Dorn. Pred dvoma rokmi som sa stal moslimom. Som členom mestského zastupiteľstva v Haagu a predseda strany Jednota, ktorá je založená na islámskych princípoch."

Willie pokračuje vo svojej výpovedi ďalej: "Keď sa to stalo, nikomu som to nepovedala. Na ďalší deň som pokračovala v diskusiách."

Po znásilnení pokračovali vyhrážky, zastrašovanie a psychologický teror. Približne týždeň pred sebevraždou sa to zhoršilo: "Zastavili ma v Ypenburgu dvaja marokánci a vraveli: ´Podrežeme ti krk a necháme ťa vykrvácať na smrť! Pretože sa stále staviaš proti islámu!...´"Nemôžem už takto žiť´", dodáva zdrvená Willie (zdroj)

Willie Dille zomrela 8. augusta 2018. Willie Dille nebola len tak hocijaká politička. Otvorene vystupovala proti islámu, vo svojom videu na rozlúčku uvádza: "Chcem, aby pokračoval boj proti islámu. Je to z definície zlosť. Vôbec si neváži žien. Ani mňa." 

Za toto otvorené vzopretie sa islámu bola Willie Dille znásilnená, zneužitá a následne psychologickým terorom dohnaná k samovražde. Určite by sa chceli ozvať hlasy, ako "A prečo sa neobrátila na políciu?" alebo "Prečo nepožiadala o ochranku?", atď... 

Willie Dille bola nielen znásilnená, ale aj systematicky zastrašovaná, pričom nedôverovala v pomoc zo strany polície. Bála sa nielen o seba, ale hlavne o svoju rodinu. Nechcela v ďalšom boji pokračovať, lebo sa bála o svoje deti. Zvolila si samovraždu ako spôsob boja. Iste, je to tragédia, kresťan v žiadnom prípade nesmie voliť túto formu boja proti zlu. Je mnoho mučeníkov - rodičov, ktorým najskôr zabili deti a až potom ich samotných. Nikto z nich však nepáchal samovraždu, aby svoje deti uchránil pred prenasledovaním či krutou smrťou.

Ide tu však o inú vec, na ktorú je potrebné poukázať. Ani média, ani politici sa k danej veci nevyjadrili. Palachova smrť kedysi viedla k pohnutiu celej spoločnosti, od médii cez politikov až po občiansku spoločnosť, veď na Palachovom pohrebe sa počítali ľudia na stá tisíce, takmer okamžite sa stal ľudovým hrdinom, hoci nad jeho činom visí veľký morálny otáznik. 

Minimálne rovnako by dnes mala celou spoločnosťou zatriasť tragédia v prípade smrti Willie Dille, nielen preto, že ona sama sa stala bezprostrednou obeťou moslimského prístupu k ženám ale tým viac, že bola uštvaná ako lovná zver a systematickým zastrašovaním dohnaná k samovražde. 

Ďalšia vec je, že zločin bol nielen ideologicky motivovaný, ale bol vykonaný nie na bežnom občanovi, ale na verejnom činiteľovi. To už nie je len útok na ľudskú dôstojnosť, zdravie a nakoniec aj život, ale keďže je to verejný zástanca ľudu, je to útok na slobodu prejavu, na slobodu, ktorá zaručuje, aby konkrétny názor ľudí bol zastupovaný vo verejných orgánoch moci. 

Čiže nezomrela len Willie Dille, zomrel hlas ľudu. Z celého názorového spektra hlas veľmi dôležitý. Spolu s Willie zomrel hlas proti islámu. Znovu už asi po tisíci raz sa ukázalo, že islám je principiálnym útokom na demokraciu, takú ako ju poznala kresťanská Európa. 

Preto sa celkom oprávnene môžme pýtať: Kde sú teraz všetky tie média, ktoré sa sami pasovali na watchdogov, tzv. strážcov demokracie? 

Kde sú všetci tí bojovníci typu Je suis Charlie? Kde sú tie tisícové demonštrácie na námestí volajúce po slušnosti a fungujúcom štáte bez korupcie? Kde sú teraz tie vždy nezištné organizácie typu Amnesty International a Open Society a im podobné so svojimi pódiami, kamerovými teamami a perfektnou organizáciou, ktorá dokáže pozdvihnúť ľudí dokonca i spred televízorov, aby prišli na námestia? A kde sú teraz burcujúce vyjadrenia známych osobností šoubiznisu, ktoré morálne ukazujú vinníka, hoci ešte neprebehol žiadny súdny proces?

 Zrazu je ticho, akoby o nič nešlo. Média mlčia, politici mlčia. Prečo? Lebo niekto povedal, že musí byť multikulturalizmus, lebo niekto povedal, že musí pokračovať migrácia, lebo diktatúra tolerancie je vo svojej podstate pokrytecký systém, v ktorom prežíva silnejší a vládne v ňom právo džungle, je to systém, kde sa bezpečnostné zložky tolerantne prizerajú na to, ako sú znásilňované ženy, a potom čakajú, kedy už znásilnené ženy podajú trestné oznámenie, aby mohli páchateľa dolapiť a po dvoch rokoch ho zase prepustiť. Nepostavia sa za teba média? Nemáš šancu. Nepostaví sa za teba nejaká nadnárodná korporácia alebo nezisková organizácia? Skončil si. To je pravá tvár post - modernej spoločnosti a tzv. korporátneho fašizmu, ktorý vládne na liberálnom západe. 

Takže prečo bude mať Kotleba stále viac hlasov? Pretože je super charizmatický politik? Pretože vyhráva jednu politickú kauzu za druhou? Pretože dáva do parlamentu dobré zákony? Vobec nie. Kotleba bude mať stále viac hlasov práve preto, že na západe sa už toleruje všetko proti domácemu obyvateľstvu, áno povedzme to na rovinu, proti bielym katolíkom žijúcim v tradičných rodinách je dovolené všetko, a všetci sú chudáčikovia, len tí bieli stále len niekoho diskriminujú a vykorisťujú. A naviac média, politici a poriadkové a bezpečnostné zložky štátu sú čoraz viac zjavne v opozícii voči domácemu obyvateľstvu.

Pretože nikto nechce štát, ktorý toleruje zločiny islámu, preto bude mať Kotleba stále viac hlasov. Nie preto, že Kotleba je svätý. Je to silou faktu: lebo ľudia stále viac cítia, že tzv. štandardné média, štandardní politici a štandarné neziskovky sú príliš presiaknuté slniečkárskym duchom, a preto sa domácich nikdy nezastanú. Preto ľudia prehliadnu Kotlebove prešlapy typu 14 88 a so zaťatými zubami vhodia svoj hlas v prospech Kotlebu, z časti ako akt krajnej núdze, z časti ako akt nutnej obrany. A bude to tak logické a správne. S Božou pomocou aj na Slovensku, podľa vzoru Talianska,  extrémny liberalizmus splodí návrat k tradícii a konzervatívnym hodnotám. Kauza samovraždy Willie Dille je ďalším krokom k tomu. O tomto prípade sa prosto nesmie mlčať, inak smerujeme k tomu istému zániku, ako kresťanstvo a národy na západ od nás. 

Späť