Argument 2: Skupina Iron Maiden uctievanie okultných symbolov či dokonca satana niekoľkokrát verejne dementovala.

Keďže koreň rockovej hudby je démonický (viď KAUZA RYTMUS), je jasné, že aj všetko okolo nej bude démonické. Rozvešať po celom Slovensku démonický obraz a pritom tvrdiť, že neuctievajú satana, to je do neba volajúca slepota. Satan sa uctieva nielen čiernymi omšami a rituálmi, ale i obrazmi, symbolmi, gestami a hudbou, ktoré ho ospevujú a POPULARIZUJÚ. Nielen Iron Maiden, ale mnohé iné vulgárne či nemravné reklamy ničia citlivosť svedomia. Táto manipulácia s myslením ľudí prebieha tak, že sa pre vás v prvej fáze stane bežné vidieť na ulici démonický obraz. Aby ste si niekoho začali ctiť, najskôr k nemu musíte stratiť odpor. A hlavne uveriť, že je NEŠKODNÝ. Keď niečo vidíte každý deň a na každom rohu ulice, hoci vám to je z počiatku odporné, časom si zvyknete a už vám to nevadí. To je prvá fáza. Ďalšia bude, keď si to vyvesia vaše deti vo svojej izbe a vy to budete tolerovať nielen na ulici, ale aj u vás doma. Tretia fáza, keď vám prestane vadiť počúvanie ich piesní, ktoré sa ozývajú z detskej izby. Štvrtá, keď to budete vidieť v televízore. Piata, keď pôjdete na ich koncert. Ako je možné, že dnes nikto nemá strach pred peklom, Božím súdom či temnotou zla? Je to výsledok nespočetného množsťva manipulácii so svedomím inak kresťanskej spoločnosti.

Plagáty IM pravdivo ukazujú, komu slúžia. Ak skupina IM tvrdí, že neuctieva satana ani okultné symboly, je buď oklamaná, alebo verejne klame.

Masmédia, samozrejme, robia z rockových skupín falošných mučeníkov. Vytvárajú atmosféru, že  skupiny ako Black Sabath, či im podobné, boli prenasledované bigotnými katolíkmi po celom svete. Oslavujú ich akoby trpeli za nejakú cnosť či spravodlivosť. Média majú svoj veľký podiel na marginalizácii tradičnej európskej kultúry = kresťanstva.