Argument 5: Samotné koncerty, hoci aj s použitím satanistických symbolov ako napríklad čísla 666, ku ktorému sa uchýlili aj Iron Maiden, sú len metaforou či expresívnym spôsobom vyjadrovania. Titulná skladba albumu The Number of the Best (Číslo šelmy) je o zlom sne, ktorý mal basgitarista skupiny Sterve Harris, keď dopozeral jeden z hororových filmov.

Táto argumentácia je vlastne výzvou na to, aby sme sa poučili o novom spôsobe vyjadrovania, ktoré používajú všetci presvedčení kultúrni marxisti. Politická korektnosť ako novodobá cenzúra myslenia, a teda aj vyjadrovania si vyžaduje, aby väčšinová spoločnosť do svojho aktívneho slovníka zahrnula nasledovné definície pojmov:

Uctievanie, propagácia a šírenie okultných symbolov sa už nenazýva SATANIZMUS, ale METAFORA.

A ako sa po novom má nazývať ospevovanie čísla 666, (ktorému sa venuje album Number of the Beast), či ospevovanie egyptskej mytológie (o čom je zas album Powerslave)?

To sa volá NIČ VIAC LEN EXPRESÍVNE VYJADROVANIE.

Pokiaľ sa týmto definíciám nechcete priučiť, ste bigotný či fanatický. Na druhej strane hudobná skupina je nepochopená, a teda hodná pocty, akoby trpela za nejakú cnosť či spravodlivosť. A to je to najväčšie predefinovanie pojmu: keď sa niekto nechce nechať oklamať, to sa povie hlúposť, bigotnosť a fanatizmus.

Ale, to nie je o tom, že by sme to nechápali. My počujeme čo od nás kultúrni marxisti žiadajú. Akurát, že odpovedáme: Nie, ďakujem! Svoju pravdu si nechajte, my máme Božie slovo.

Takže tak by si kultúrni marxisti želali, aby sa tieto veci volali. Klamú nás, že veci spojené s okultizmom nemajú žiadnu moc.

Ale sám Iron Maiden má skúsenosť s tým, že je za nimi okultná sila. Toto sa im stalo pri nahrávaní hitu Powerslave:

„Maiden zakúšal konzistentné zlyhanie zariadenia v štúdiu. A keď sa pokazila klimatizácia, údržbár, ktorého nám poslali, aby to opravil, si na to priniesol svoj vlastný rebrík a ... no a toto povedal Nicko McBrain (bubeník IM): "Zábavne na tom bolo, že v minúte, keď sa ten rebrík rozložil v miestnosti, všetky ostatné prístroje nahrávacieho štúdia začali riadne fungovať! Viem, že to znie smiešne, ale to sa skutočne stalo... A my všetci sme civeli na ten rebrík hovoriac: To musí byť ten rebrík – má tvar pyramídy! Poviem vám, nechali sme tam ten rebrík niekoľko dní a nedovolili sme im ho odniesť.“

Zdroj: https://teamrock.com/feature/2014-09-03/iron-maiden-16-facts-about-powerslave

https://insiderockmusic.com/satanic.html

 

Sila albumu Powerslave je v egyptskom pohanskom kulte, ktorý propagujú, veď aj skladba Powerslave vzýva Horovo okoOsirisa – okultného boha smrti hneď v prvej strofe:

Into the abyss I'll fall - the eye of Horus
Into the eyes of the night - watching me go
Green is the cat's eye that glows -
In this temple
Enter the risen Osiris - risen again

Padnu do propasti – Horovo oko
Do očí noci – sledujících mě
Žhnoucí oči kočky jsou zelené
V chrámu
Vstup do pozdviženého Osirise - znovu pozvedlého

 

Je jedno, akú omáčku Dickinson, či Harris naservírujú k tomuto jedu, len aby to ľudia počúvali bez výčitiek svedomia. Môžu to vysvetľovať rôznymi príbehmi o snoch, či hádam, že tým chce celý egyptský kult zavrhnúť. To je však nič viac iba lož, ktorá servíruje jed. Hudba a aj jej text sú okultné samy o sebe a nejaký komentár či vysvetlenie k tomu ako to kto myslel túto silu z tej hudby nevyženie.

To isté platí aj o skladbe Number of the Beast (Číslo šelmy). Skladba NIE JE varovaním pred príchodom antikrista tak, ako nás o tom varuje Biblia. Number of the Beast používa pasáže podobné pasážam z Biblie, nie na to, aby ľudí pred antikristom zachránila, ale aby ospevovali jeho príchod.

Taký bol aj prípad americkej satanistickej sekty Process, ktorá v 70. rokoch 20. storočia očakávala a pripravovala príchod antikrista. Pod vplyvom tejto sekty prišlo o život 6 ľudí, ktorých postrieľal člen sekty, sériový vrah David Berkowitz, známy ako Syn Sama. Pri vyšetrovaní prípadu sa v priestoroch, kde Process praktizoval satanistické rituály, našiel text piesne Number of the Beast. Títo satanisti používali túto pieseň na to, na čo aj bola určená: oslava príchodu antikrista.

Zdroj:

https://www.youtube.com/watch?v=c9nF3mKDF74

 

Jedným z hlavných cieľov tejto hudby je ZMENA MYSLENIA tak, aby sa ľudia nebáli vecí ako peklo, démonických osôb či temných scén a aby k ním stratili odpor. Satan vie, že keď ľudia nie sú schopní činiť pokánie z lásky k Bohu, je tu ešte strach pred peklom ako to posledné, čo ich privádza k pokániu a k ľútosti nad hriechmi. Ale ak už nebudú mať ani tento posledný pud sebazáchovy (strach pred peklom), sú skutočne na diaľnici do pekla.